Alibeyköy İngilizce Kursu 0 555 038 10 11

alibeyköy ingilizce kursu

Alibeyköy İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İngilizce yabancı diller arasında herkesin kabul ettiği evrensel bir dil olmaktadır. Bu dili en iyi şekilde öğrenebilmek için pek çok kişi Alibeyköy İngilizce kursu arayışına giriyor. Öncelikle kişinin bir İngilizce kursundan ne beklediğini iyi bilmesi gerekir. Daha sonra İngilizce kursu seçerken mutlaka iyi bir araştırma yapılmalıdır. Çünkü piyasada İngilizce kursu adı altında çok sayıda kurs merkezi bulunmaktadır.

Fakat bu kurslar bazen sadece maddi ve manevi kayıptan başka bir şeye yaramıyorlar. Öncelikle bir İngilizce kursunun geçmişine bakılmalı kaç yıllık bir eğitim süreci olmuş, öğrencilerinin memnuniyetine yöndedir diye mutlaka soruşturulmalıdır. Kursun müfredatı incelenmeli ve standartlarda mı yoksa daha üst sevide mi bir eğitim verdiğine bakılmalıdır.

Alibeyköy’de İyi Bir İngilizce Kursu Nasıl Seçilir?

Hedefi ve beklentileri olan bir kişi seçtiği İngilizce kursunda ilk önce sınıf mevcuduna dikkat etmelidir.

Sınıfları az sayıda öğrenciler ile eğitim yapan Alibeyköy İngilizce kurs merkezleri her zaman tercih sebeplerinden biri olmalıdır. Bunun yanı sıra verilen İngilizce eğitimi Türkçe- İngilizce şeklinde mi yoksa tamamen İngilizce olarak mı veriliyor bu iyi araştırılmalıdır.

Çünkü ülkemizdeki yabancı dil eğitimindeki en büyük sıkıntı dilin Türkçe olarak öğretilmeye çalışılmasıdır. Bu noktada dikkat edilmeli ve sadece İngilizce konuşulan ve ingilizce etkinlik yapılan bir kurs tercih edilmelidir. İngilizce ders saatleri mutlaka önceden öğrenilmeli ve başarı için yeteri kadar ders saati mevcut mu buna dikkat edilmelidir.

Alibeyköy İngilizce Kursunda Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Bir İngilizce kursundaki eğitimcilerin bu dili ne kadar sevdirerek öğrettikleri çok önemlidir. Çünkü yabancı dil sevilmeden asla öğrenilmez. Bu yüzden öğretmenlerin deneyimi ve profesyonel olmaları İngilizce kursu açısından en önemli kriterlerdendir.

Kursta belli periyotlarla öğrencilerin seviyelerini ölçmek adına deneme sınavları veya kur belirleme sınavları yapılmalıdır. Bu sınavların
sonunda öğrencinin başarısız olduğu konularda birebir destek verilmesi önemli bir ayrıntıdır. Bunu yapan çok az İngilizce kursu olabilir fakat iyi bir araştırma ile en iyisine ulaşmak da zor değildir. Dil gelişimi için mutlaka mentor eğitmenler ile çalışan bir İngilizce kursu seçilmelidir.

eyüpsultan alibeyköy ingilizce kursu

Alibeyköy Eyüp Açı İngilizce Kursu

Siz de ‘İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum’ diyenlerden misiniz? Eyüp İngilizce Kursu ile artık buna son vermeye hazır olun!

8-15 yaş öğrencilerimize yönelik Genel İngilizce kurslarımızda
Yazma(Writing),
Okuma(Reading),
Dinleme(Listening),
Konuşma(Speaking)

yeteneklerinize yönelik eğitimlerimizle Genel İngilizce seviyenizi geliştireceğiz. Artık İngilizce hikayeler yazabilecek, makale dergi veya hikayeleri okuyabilecek, İngilizce konuşan bir yabancı ile çekinmeden tanışabilecek ve konuşabileceksin. Bunun için yapman gereken çok basit. Önce İngilizce öğrenmeye ve kendini geliştirmeye karar vermelisin. Hemen ardından Eyüp Açının tecrübeli ve donanımlı Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerinden ders almalısın. Öğretmenlerimizle tanışmak ve Genel İngilizce kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sizi Eyüp Açıya davet ediyoruz.

Genel İngilizce Kursumuzda Neler Var?

  • Konuşma kulüpleri
  • Quizler, Yazılılar, Çalışma Kağıtları
  • İngilizce film etkinliği
  • İngilizce yaz okulu
  • Ücretsiz okul takviye dersleri

Öğrenemediğiniz Takdirde Ücretsiz Kurs Tekrarı

Eğitimlerimizin ardından kursumuzca eğer yetersiz görülürseniz eğitimlerimiz ücretsiz olarak sizlere tekrar verilecektir. Eyüp Açı sizlere %100 öğrenme garantisi vadeder.

Eyüp Açı farkını yaşayarak göreceksiniz.
Eyüp Açı, ilgi ve başarının adresidir.

Kaynak: https://www.eyupaci.com/genel-ingilizce-kursu/ 

eyüp açı ingilizce kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.